Vše bylo čisté, přístupné, plně vybavená kuchyně , prostorné, příjemné ?
Leona Bednářová
Jezdíme pravidelně a vždy spokojeni.
Jarmila
Je naproti dětskému hřišti, fajn vyžití po cyklistické etapě pro děti.
Anonym
Líbilo se mi naprosto vše. Velice ráda se budu vracet se synem :)
Lenka Špringlová
Ochotná a milá paní u snídaně a dopoledne
Milan
Ochotná, milá a vstřícná recepční, dobrá poloha, klidné místo s možností parkování v areálu. Škoda, že jsme tu strávili jen 1 noc, příště opět určitě využijeme, protože sem jezdíme pravidelně.Ještě jednou moc děkujeme.:)
Alena
Pokoje byly dostačující,velká lednice.Kolárna byla vyhovující.
Anna