Vše bylo víceméně OK s výjimkou drobností, které uvádím níže.
Jiří
Pokoje byly dostačující,velká lednice.Kolárna byla vyhovující.
Anna
Klidný rodinný hotel, pokojíky útulné.
Anonym
S ubytováním jsme byli jako vždy spokojeni.
Alena
Vstřícný přístup paní recepční i ostatního personálu, hezké místo, lze jen doporučit:)))
Alena