Krásné a čisté a prostorné pokoje . Milý personal . Rozhodně doporučuji
Iva
Vstřícný, ochotný personál, k snídani paní dělala každému čerstvá vajíčka, omelety atd.
Pokoj čistý, navoněný (na nás až moc- vyndali jsme ze zásuvky "vonítko")
Super poloha, blízko k cyklostezce. Pro děti krásné hřiště naproti penzionu.
Jan
Skvělé prostředí, ve kterém se penzion nachází. Milý a vstřícný personál. Vynikající snídaně do postele. Útulný apartmán. Kvituji sušák na balkóně.
Anonym
Hotel bezvadný.Pro dany učel vyhovuje.
Ladislav Kulík
Příjemný personál, velmi dobře zařízeno, velmi dobrá čistota.- Suprové a velmi nadstandartní snídaně. Mgr.Miroslav Schweizerm
Miroslav Schweizer