Perfektní dětské a sportovní hřiště v blízkosti penzionu.
Bohatá snídaně.
Anonym
Klidný rodinný hotel, pokojíky útulné.
Anonym
Penzion je krásný a čistý. Obsluha milá a přívětivá. Určitě doporučuji .
PAVEL PONČA
až na velice hlučné dělníky (v týdnu) byl pobyt pohodový a líbilo se nám. pokoj č. 14 byl zcela vyhovující a splnil naše očekávání :-) byly jsme moc spokojené..na požádání zapůjčen fén, hry a opuštění pokoje, bylo umožněno až do 12.h - takže super.děkujeme
Veronika
Jezdíme pravidelně a vždy spokojeni.
Jarmila
Příjemný personál. Perfektní úschova kol.
Anonym