Moc hezký a čistý penzion.
Alena
Moc hodna a velice prijemna pani,ktera tam byla rano u snidani se vsim nam pomohla co jsme potrebovali poradila co bude na Ripske atd........
Jan Krásny
Byli jsme pouze na jednu noc a byli jsme velice spokojeni.
Roman
Klidný rodinný hotel, pokojíky útulné.
Anonym
Vyborna komunikace, vse co jsme se dohodli na miste platilo.
Michal Žabokrtský
Vše bylo víceméně OK s výjimkou drobností, které uvádím níže.
Jiří