Penzion Vědomice

Váš druhý domov na Podřipsku


Využijte naše skromné ubytování přímo na Labské cyklostezce na Podřipsku. Užijte si krásy okolní přírody a odpočiňte si ve pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Rezervujte hned a objevte jednoduché a klidné prostředí tohoto malebného místa.

Jsme certifikovaným partnerem Cyklisté vítáni.

Hostům rádi zapůjčíme elektrokoloběžky, koloběžky značky Kostka, paddleboardy, a nebo dvoukola. Naleznete u nás také krásnou, rozlehlou zahradu, kde můžete při krásném počasí posedět a ugrilovat si něco dobrého. 

V Penzionu Vědomice nabízíme pestrý výběr různých typů pokojů pro naše hosty. Můžete si vybrat z dvoulůžkových pokojů, čtyřlůžkových pokojů, apartmánů s krásným výhledem na roudnické památky nebo apartmánů s vlastní vybavenou kuchyní. Hosté, kteří se ubytují v standardních pokojích, mají přístup ke sdlíeným kuchyňkám na chodbách.

Ve všech pokojích a společných prostorách je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení, které vám umožní být stále online. Máte také možnost přiobjednat si snídaně.

Check in od 15:00

Check out do 12:00 pro jednotlivce, do 10:00 pro skupiny

V Penzionu Vědomice přecházíme na bezkontaktní recepci. Na recepci nás tedy nenjadete každý den, ale jsme vám k dispozici po telefonu. Po 15 hodině se můžete ubytovat - odešleme vám instrukce emailem kde naleznete klíčky. Od roku 2024 se můžete těšit na plně samoosblužnou recepci i se samooblužným barem.

Nabízíme následující typy pokojů:

  • 4x třílůžkový pokoj
  • 2x čtyřlůžkový pokoj
  • 3x dvoulůžkový pokoj
  • 1x apartmán s vlastní zahrádkou
  • 1x apartmán s 2 oddělenými ložnicemi
  • 1x rodinný apartmán s kuchyňkou
  • 1x apartmán s výhledem
  • 1x apartmán v podkroví s balkónem

Lokalita

Podřipsko

Vítejte na Podřipsku, úžasném mikroregionu, který se nachází na severu České republiky. Tato malebná oblast je bohatá na historii, přírodu, kulturní dědictví a lákadla pro turisty i místní obyvatele.

Podřipsko nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě. Navštivte historické město Litoměřice s jeho krásným náměstím, chodbami pod náměstím a hradbami. Projděte se na vrch Říp, který má silné historické a mytologické pozadí. Obdivujte působivé zříceniny hradů,  nebo Hazmburk, Helfenburg. Prozkoumejte památky bývalého koncentračního tábora Terezín a poznejte jeho důležitou historii.

Penzion Vědomice ve Vědomicích hodnocení