povleceni ciste, bile, rucniky pro kazdeho na pokoji, kava a caj k dispozici, personal vic nez ochotny (rekla bych nadstandardne), samoobsluzne dobroty pravidelne doplnovany (platba mozna na QRko)...
jidlo skvele - snidane bufetove (vajicka, parky), obed a vecere hlavni jidlo servirovane. Chutove skvele.
Celkove spokojenost a prijedeme zase.
Na chodbach dycha nostalgie v podobe oldschool dekorace ??
Libuše
Vstřícný přístup paní recepční i ostatního personálu, hezké místo, lze jen doporučit:)))
Alena
Vše bylo víceméně OK s výjimkou drobností, které uvádím níže.
Jiří
Très bel endroit, nous avons passé un bon sejour
Anonym
Skvělé prostředí, ve kterém se penzion nachází. Milý a vstřícný personál. Vynikající snídaně do postele. Útulný apartmán. Kvituji sušák na balkóně.
Anonym
Je naproti dětskému hřišti, fajn vyžití po cyklistické etapě pro děti.
Anonym