vytápěná podlaha v koupelně.
Petr Sovadina
Penzion je krásný a čistý. Obsluha milá a přívětivá. Určitě doporučuji .
PAVEL PONČA
Příjemní lidé, pěkné prostředí, nedaleká pláž u řeky, v sousedství pěkná hospůdka s příjemým zastřešeným posezením a parkem pro ,děti.
Hedvika
Pokoje byly dostačující,velká lednice.Kolárna byla vyhovující.
Anna
Ochota, vstřícnost, příjemné prostředí
Anonym